10 Kasım 2023 CUMA

 
Dr. Tahir Tamer Kumkale

tamer@kumkale.net

İYİ İNSANLARI SAYGI İLE SELAMLIYOR VE SEVGİ İLE KUCAKLIYORUM......

Ana Sayfa
Başlarken
Yazı Arşivi
Yazı Arama
Kitaplarım
Hakkımda


    Kitaplarımdan seçmeler...

Amazon'da kitaplarım


Birleşik Türk Devletleri (A. Nazmi Çora)
Bu yazımı Facebook'ta beğenmek veya bir arkadaşınıza göndermek (tavsiye etmek) için:

 3 Mayıs 2000 Çarşamba 

BU BİR KİTAP REKLAMIDIR. CYBERVISION BÜYÜK TÜRKİYE  İSİMLİ  KİTAP  ÇOK  YAKINDA KİTAPÇILARDA

Kitap dünyasında bir boşluk daha doluyor. Sitemizde yazılarını beğenerek okuduğunuz Ali Nazmi Çora Bey tarafından kaleme alınan CYBERVISION BÜYÜK TÜRKİYE isimli kitabın baskısı tamamlandı. Çok yakında okuyucuları ile buluşacak. BİRLEŞİK TÜRK DEVLETLERİ gibi çok önemli bir konuyu işleyen kitap, geleceğin Türk Dünyasını bütün unsurları ile yansıtıyor. Uzun ve titiz bir çalışmanın eseri olan kitabın iç ve dış kamuoyunda büyük yankılar uyandırması bekleniyor. Sayın Çora'yı şimdiden kutluyorum. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. (T.T.K)

*******************************

UZUN BİR ÇALIŞMA SONUCUNDA HAZIRLADIĞIM YENİ KİTABIM '' CYBERVISION, BÜYÜK TÜRKİYE'' İSİMLİ KİTABIM ÇOK YAKINDA YAYIMLANIYOR.

TÜRKİYE'NİN NEDEN BÜYÜK OLDUĞUNU, A.B.D.'NİN NEDEN TÜRKİYE'Yİ STRATEJİK ORTAK OLARAK SEÇTİĞİNİ ,A.B.D. VE ULUSLARARASI SAYGIN STRATEJİK ARAŞTIRMA KURULUŞLARININ GEÇMİŞTEKİ VERİLERİ ESAS ALARAK YAPTIKLARI GELECEKLE İLGİLİ PROJEKSİYONLARDA
2050 SENESİNDE TÜRKİYE'NİN, A.B.D.'DEN SONRA DÜNYADA 2NCİ SÜPER GÜÇ OLACAĞINA İLİŞKİN ŞAŞIRTICI SONUÇLARININ GERÇEK NEDENLERİNİ, TÜRKİYE'DE PARLAK GELECEĞİMİZİ ; PLANLI VE PROGRAMLI OLARAK AŞAĞILIK KOMPLEKSİ YARATMAK İSTEYEN İYİ , GÜZEL , GURUR VERİCİ ÇALIŞMA , SONUÇ VE BAŞARILARI SÜREKLİ KÜÇÜLTEN VEYA HİÇ BAHSETMEYEN BANA GÖRE BATIDAN ZİYADE DAHA BATICI ONLARDAN ÇOK DAHA TEHLİKELİ, BAZILARI MAALESEF KENDİLERİ GİBİLER TARAFINDAN MEŞHUR EDİLMİŞ BAZI MEDYA VE YAZARLARA KARŞI YAZILMIŞ BİR KİTAPTIR BU.

300'E YAKIN YERLİ VE YABANCI ESERDEN YARARLANILMIŞ VE DİP NOTU OLARAK VERİLMİŞTİR . BEN TÜRKİYE'NİN 2015'Lİ YILLARDA İÇİMİZDEKİ BUNCA HAİN YARADILIŞLI İNSANA RAĞMEN DÜNYA'YA, HER BAKIMDAN:
 - UYGARLIĞIMIZ,
 - EKONOMİMİZ ,
 - İNSAN HAKLARI UYGULAMALARINDAKİ MÜKEMMELLİĞİMİZ ,
 - DEMOKRASİMİZ ,
 - TEKNOLOJİMİZ ,
 - BİLİMSEL ALANDAKİ BAŞARILARIMIZ ,
 - İNSAN VE DOĞA SEVGİMİZ ,
 - SİYASİ SİSTEMİMİZ VE SİYASETÇİLERİMİZ ,
 - ÖRF VE ADETLERİMİZ ,
 - ADALET SİSTEMİMİZ ,
 - SAYGI , SEVGİ, DAYANIŞMA VE DOĞRULUK VASIFLARIMIZ ,
 - EĞİTİM SİSTEMİMİZ, KÜLTÜRÜMÜZ, KİTAPLARIMIZ ,
 - MEDYAMIZ ,
 - ÇEVREYE VERDİĞİMİZ DEĞER İLE BÜTÜN DÜNYADA ÖRNEK ALINACAĞIMIZA BÜTÜN İÇTENLİĞİMLE İNANIYORUM. HATTA DAHA DA İLERİYE GİDİYORUM;

 - UZAYIN FETHİNDE ÖNCÜLERDEN OLACAĞIMIZA

 - TÜRK CUMHURİYETLERİNİN; SIRASIYLA; KÜLTÜR VE İNANÇ BİRLİĞİ ,TÜRK ORTAK PAZARI, TÜRK BİRLİĞİ AŞAMALARINI TAKİBEN "TÜRK BİRLEŞİK DEVLETLERİNİ" KURACAĞINA İNANIYORUM.

SİZLERİNDE BANA İNANMANIZI YÜREKTEN İSTİYORUM. İNANANLARIN MİKTARI ARTTIKÇA SÖYLEDİĞİM HER ŞEY GİTTİKÇE ARTAN BİR HIZLA GERÇEKLEŞECEKTİR.

SONSUZ SAYGILARIMLA

BU İNANÇLA BU KİTAP 2015 YILINDAKİ TÜRK BİRLEŞİK DEVLETLERİ BAŞKANINA İTHAF EDİLMİŞTİR.

"SAYIN BAŞKANIM;

BENİM SİZDEN DİLEĞİM, TÜRK ÜLKÜSÜ'NÜNÜN VE DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ, EN UYGAR, EN DEMOKRATİK, EN KİŞİ HAKLARINA SAYGILI, EN DÜRÜST, EN ÇEVRECİ, EN ÇALIŞKAN ULUSU OLARAK DÜNYADAKİ BÜTÜN ÜLKELERE ÖRNEK OLAN DURUMUMUZUN SONSUZA DEĞİN SÜRDÜRÜLMESİDİR. (Ali Nazmi ÇORA, 29 Ekim 2015)


Dr. Tahir Tamer Kumkale
3 Mayıs 2000 Çarşamba

 
BİLDİRİ-YORUM
2000-2012 | Dr. Tahir Tamer Kumkale