08 HAZİRAN 2024 CUMARTESİ

 
Dr. Tahir Tamer Kumkale

tamer@kumkale.net

İYİ İNSANLARI SAYGI İLE SELAMLIYOR VE SEVGİ İLE KUCAKLIYORUM............

Ana Sayfa
Başlarken
Yazı Arşivi
Yazı Arama
Kitaplarım
Hakkımda


    Kitaplarımdan seçmeler...

Amazon'da kitaplarım


TÜRKİYE ERGENEKON'DAN ÇIKIYOR
Bu yazımı Facebook'ta beğenmek veya bir arkadaşınıza göndermek (tavsiye etmek) için:

Milletimizin güçlü, mutlu ve güvenlik içinde yaşayabilmesi için, devletin tamamen millî bir siyaset izlemesi ve bu siyasetin, iç kuruluşlarımıza tamamen uygun ve dayalı olması lazımdır. -Mustafa Kemal Atatürk -1920

 10 Mart 2014 Pazartesi 

2007 yılında başta Türk Silahlı Kuvvetleri olmak üzere Türkiye’nin gerçek aydınlarına ve Atatürkçü kadrolarına karşı yürütülen dış destekli saldırılar Türk milletinin muhteşem direnci karşısında tamamen kırılmıştır.

12 yıldır ülkemizin üzerini kaplayan kapkara bulutlar artık dağılmaya başlamıştır.

7 Mart 2014’de 26 ncı Genelkurmay Başkanı E.Org. İlker Başbuğ’un Silivri Toplama kampından tahliyesini müteakip ülkemizin yetiştirdiği gerçek Atatürk Milliyetçisi olan müstesna beyinler tek tek bağrından çıktığı Türk milletiyle kucaklaşmaya başlamıştır..

Türkiye ve Türklük düşmanlarının hazırladığı kumpasları Türk milleti asla kabul etmemiştir. Türk milletine kabul edemeyeceği karanlık günleri yaşatanlar, bugün doğan Ergenekon güneşi karşısında titremeli, gerçek Türk adaleti karşısında hesap vereceği günlere hazırlıklı olmalıdırlar.
İddia ediyorum ki; yarından itibaren Türkiye artık eskisi gibi olmayacaktır. Türk Milleti; çektikleri tüm maddi sıkıntılara rağmen bugün eskisinden daha dik ve daha şuurlu olarak ama daha dirençli bir şekilde aralarına dönen gerçek Atatürkçüler ile daha güçlü olarak yarınlarına sahip çıkacaklardır.

İnanıyorum ki; 12 yıllık AKP döneminde, her milli değeri ve her kuruluşu ile oynanarak bozulan ve temelinden sarsılarak meşruiyeti tartışmaya açılan Türkiye Cumhuriyeti Devleti; bugün özgürlüklerine kavuşan Ergenekon kadroları ile yeniden ve büyük hızla eski gücüne kavuşacaktır.

Sonuç olarak, Türkiye için güneşli günler başlamıştır.

Bunun için yapılacak ilk ve kaçınılmaz husus; Ergenekon Terör Örgütü çatısı altına sokularak biraraya getirilen gerçek Atatürkçülerin bir daha ayrılmayacak şekilde birlik ve beraberliklerini muhafaza etmeleridir. Ülkemizi çağdaş yarınlara taşıyacak ve yeniden Atatürk Cumhuriyetini inşa edecek olan bu kadrolar asla dağılmamalı ve oluşan bu çatıyı muhafaza etmelidirler.

7 Marta kadar çeşitli, vesileler ile Silivriden tahliye edilerek köşelerine çekilen ve adeta tepkisiz hale getirilen aydınlarımızın da bu yeni çatı altında toplanmaları kaçınılmazdır.

Onlar, Türk askerlerini ve aydınlarını hapsederek beyinlerini satın alacaklarını zannedip yanıldılar. Herbiri kendi alanında güçlü olan ama birbiriyle önceden irtibatı olmayan kişileri bir çatı altına toplayarak Türk milletinin emperyalizme karşı direnme gücünü arttırdılar.

Onlar; bilmeyerek ülkenin geleceğini inşa edecek kadroların oluşmasını sağlayarak ülkemizin en büyük ve güçlü sivil toplum örgütünü oluşturdular.
Şimdi çalışma sırası Atatürk milliyetçilerindedir. Ülkemizin kaybedecek zamanı kalmamıştır.

İnanıyorum ki; Ergenekondan çıkan Atatürk milliyetçileri kısa sürede ülkeyi ortaçağ karanlığına çekmeye çalışan iktidardan kurtaracak ve çağdaş Türkiyeyi dünyadaki layık olduğu mümtaz yerine taşıyacaklardır..

http://www.kumkale.net
http://kumkale.wordpress.com


Dr. Tahir Tamer Kumkale
10 Mart 2014 Pazartesi

 
BİLDİRİ-YORUM
2000-2012 | Dr. Tahir Tamer Kumkale