17 ŞUBAT 2024 CUMARTESİ

 
Dr. Tahir Tamer Kumkale

tamer@kumkale.net

İYİ İNSANLARI SAYGI İLE SELAMLIYOR, SEVGİ İLE KUCAKLIYORUM

Ana Sayfa
Başlarken
Yazı Arşivi
Yazı Arama
Kitaplarım
Hakkımda


    Kitaplarımdan seçmeler...

Amazon'da kitaplarım


UYAN TÜRKİYE, KÜRESEL PSİKOLOJİK SAVAŞI KAYBETMEK ÜZEREYİZ
Bu yazımı Facebook'ta beğenmek veya bir arkadaşınıza göndermek (tavsiye etmek) için:

Milletimizin güçlü, mutlu ve güvenlik içinde yaşayabilmesi için, devletin tamamen millî bir siyaset izlemesi ve bu siyasetin, iç kuruluşlarımıza tamamen uygun ve dayalı olması lazımdır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk -1920

 27 Kasım 2013 Çarşamba 

SİZ, EVET SİZ!!!
ORTALIĞIN NEDEN TOZDUMAN OLDUĞUNU HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?
----------------------------------------------------------------
* Türkiye'nin, dünyayı kendi çıkarları doğrultusunda yapılandırmaya çalışan küresel güçlerin doğrudan hedefi olduğunu ve milletimizin çok yönlü, çok maksatlı psikolojik savaş tehdidi ile karşı karşıya bulunduğunu biliyor musunuz?
* Halen 24 ülkenin plânlı psikolojik savaş tehdidi altındaki Türkiye'nin bu küresel saldırıları karşılayacak teşkilâtının kaldırıldığını, küresel psikolojik tehditlere karşı Türk Toplumunun tamamen savunmasız olduğunu biliyor musunuz?
* Hızla gelişen kitle iletişim teknolojilerini kullanan küresel psikolojik savaş uzmanlarının sizin beyninizi 24 saat kontrol altında tuttuğunu biliyor musunuz?
* Küresel odakların televizyon, bilgisayar, sinema ve basın vasıtasıyla evinizin en mahrem noktalarına kadar ulaşıp fikir ve düşüncelerinizi yönlendirdiğini ve sizi her istenileni yapacak çok basit bir robot haline dönüştürdüğünü biliyor musunuz?
* Günümüzde küresel güçlerin tank, top ve askerlerini kullanmadan ülkemiz üzerindeki milli çıkarlarını sadece sizin beyninizi kullanarak kolaylıkla elde ettiklerini biliyor musunuz?
* Anadolu’da bin yıldır bir arada yaşayarak et-tırnak misali kaynaşmış milletimizin birbiri ile çatışmasının ve dökülen kardeş kanlarının arkasında küresel sermayeye ait psikolojik savaş güçlerinin olduğunu biliyor musunuz?
* Küresel güçlerin Türk halkı üzerinde uyguladıkları psikolojik savaş yöntemlerini ve kullandıkları son sistem savaş tekniklerini, biliyor musunuz?
* Küresel psikolojik savaş saldırılarına karşı önce kendini ve aileni sonra milletini ve devletini naıl koruyacağınızı biliyor musunuz?
* Psikolojik savaş tehditlerine karşı koymanın aslında çok kolay olduğunu, bunun en güzel örneğini milli mücadelede Atatürk'ün verdiğini, istenildiği takdirde halkımız bilgili ve bilinçli kılınarak bütün saldırılara kolaylıkla karşı koyabileceğimizi biliyor musunuz?
* Ve siz; sahip olduğu milli güç potansiyeli dolayısıyla oyun kurucu ve yönlendirici dünya devleti konumunda bulunan Türkiye'nin, kendi içinde kurgulanan ve çevresinde oynanan oyunlarda bugün sadece seyirci durumunda bulunduğunun ve küresel merkezlerden aldığı ödevleri yerine getirmekten başka bir işlevi olmadığının farkında mısınız?

Eğer bütün bu gelişmelerin farkında iseniz, kafanızda oluşan neden ve nasıl sorularının cevabını bulmadan önce “Atatürk’ün Gençliğe Hitabesini” bir daha, bir daha ve bir daha okuyun...

İşte şimdi Cumhuriyete sahip çıkmaya hazırsınız...

http://www.kumkale.net
http://kumkale.wordpress.comDr. Tahir Tamer Kumkale
27 Kasım 2013 Çarşamba

 
BİLDİRİ-YORUM
2000-2012 | Dr. Tahir Tamer Kumkale