10 Kasım 2023 CUMA

 
Dr. Tahir Tamer Kumkale

tamer@kumkale.net

İYİ İNSANLARI SAYGI İLE SELAMLIYOR VE SEVGİ İLE KUCAKLIYORUM......

Ana Sayfa
Başlarken
Yazı Arşivi
Yazı Arama
Kitaplarım
Hakkımda


    Kitaplarımdan seçmeler...

Amazon'da kitaplarım


Türk'ün ve Türkiye'nin başını eğdirmeye kimsenin hakkı yoktur. Uluslararası destekli PKK terörü mutlaka önlenmelidir
Bu yazımı Facebook'ta beğenmek veya bir arkadaşınıza göndermek (tavsiye etmek) için:

Yeni Türkiye'nin takip edeceği siyaset, belirsiz ve keyfi olamaz. Bizim siyasetimiz, mutlaka milletin kabiliyet ve ihtiyacı ile mütenasip olacaktır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk (1923)

 22 Ekim 2007 Pazartesi 

K A M U O Y U N A D U Y U R U

- 21 Ekim 2007 gecesi Hakkari-Dağlıca’da PPK terör örgütünün askerlerimize yaptığı menfur saldırı ile doruğa ulaşan terör katliamını şiddetle kınıyorum.

- Aziz şehitlerini her defasında bağrına basarak “VATAN SAĞOLSUN” diye tevekkülle karşılayan asil milletime baş sağlığı diliyorum.

- Yürekleri kor gibi yanan şehit va gazi ailelerine metanet ve sabır sabır diliyorum.

- Bu vatan uğruna gözünü kırpmadan şehit olarak kanları ile bu toprakları vatanlaştıran aziz şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum.

- Terör örgütüne açıkça destek veren Barzani ve Talabani ikilisinin ABD’nin ağzından yaptığı sorumsuz beyanları milletimiz hak etmemiştir. Bu şer ikilisinin yaptıklarının karşılığını fazlasıyla alacağına ve milletimizin şefkat eline ihanet eden bu ve bunlar gibi kişilerin layık olduğu karşılığı göreceklerine inanıyorum.

- PKK saldırılarının AKP hükümetinin tavizkâr ve başkalarından icâzet bekleyen tutumundan kaynaklandığını biliyorum. Bu konuda yazdığım pek çok yazıda ilgilleri uyardım. Şimdi de son olarak AKP hükümetini artık konuşma değil, eylem zamanı olduğu konusunda uyarıyorum.

- Türk milletinin teröre karşı yekvücut halinde şahlanışının terörü açıkça destekleyen ülkelere en son ciddi uyarı olmasını istiyorum..

- Teröre karşı milli dayanışma içinde bulunan milletimizin bu insanlık dışı vahşetin önlenmesinde alacağı her türlü aktif tedbirde AKP hükümetinin destekçisi olacağına şüphem yoktur.

- Türkiye Cumhuriyeti Devleti arkasında kim olursa ve nereden gelirse gelsin milli benliğine, birlik ve beraberliğine, üniter yapısına karşı gerçekleştirilen her türlü saldırıyı defedecek güçtedir. Bu güç mutlaka gösterilmelidir.

- Bütün milli güç unsurlarımızın acilen seferber edilerek en kısa sürede terörü yapan ve yaptıranların akıttıkları kanda boğulacaklarına inanmak istiyorum.

- 60 yaşındayım. Buna rağmen kendimi PKK ile ön saflarda savaşacak kadar dinç ve dinamik hissediyorum.

- Benden görev istendiğinde gözümü kırpmadan bu mücadelede yerimi alacağımı milletime duyuruyorum.

- Sonuç olarak; Türk’ün gücünün dünyaya gösterilme gününün geldiğine inanıyor, aziz milletimi terör belası ortadan tamamen kalkana kadar tek bir yumruk halinde dayanışma içinde görmek istiyorum.Dr. Tahir Tamer Kumkale
22 Ekim 2007 Pazartesi

 
BİLDİRİ-YORUM
2000-2012 | Dr. Tahir Tamer Kumkale