10 Kasım 2023 CUMA

 
Dr. Tahir Tamer Kumkale

tamer@kumkale.net

İYİ İNSANLARI SAYGI İLE SELAMLIYOR VE SEVGİ İLE KUCAKLIYORUM......

Ana Sayfa
Başlarken
Yazı Arşivi
Yazı Arama
Kitaplarım
Hakkımda


    Kitaplarımdan seçmeler...

Amazon'da kitaplarım


BİLDİRİ-YORUM SİTESİ YİRMİ YAŞINI BİTİRDİ...
Bu yazımı Facebook'ta beğenmek veya bir arkadaşınıza göndermek (tavsiye etmek) için:

Yeni Türkiye'nin takip edeceği siyaset, belirsiz ve keyfi olamaz. Bizim siyasetimiz, mutlaka milletin kabiliyet ve ihtiyacıyla mütenasip olacaktır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk (1923)

 10 Ocak 2021 Pazar 

10 OCAK 2000 tarihinde internette BİLDİRİ-YORUM sitesini açtım. "Başlarken" isimli ilk yazımda insanlara şöyle hitap etmiştim;
................................................................................
"MERHABA İYİ İNSAN
İYİ İNSANLARA BİLDİRİYORUM sitesinde; devletimiz, milletimiz, kutsal vatan toprağımız için çarpan kalplerin, düşünen beyinlerin, bu uğurda verilen mücadelelerde yetişmiş mümtaz insanların fikir ve düşüncelerini bulacaksınız.

Bu sayfalar; 2000'li yılların dünyasını yönlendirecek Türklerin ve Türklüğün ışığını dünya insanlığına yayacaktır. Atatürk İlke ve İnkılaplarının gerçek sahibi ve Atatürkçü Düşünce Sisteminin yılmaz savunucusu olan iyi insanların fikir nurları; Türk dünyası ile birlikte dünya insanlığını da aydınlatacaktır.

Kalbi vatan sevgisi ile çarpan İYİ İNSAN'lar aramıza hoş geldiniz. Her biri yaşanmış tecrübelerin , çekilen sıkıntıların, daha iyiye ve daha güzele ulaşma gayretlerinin doğal bir sonucu olan fikirleriniz kutsaldır. Yarının güçlü Türkiye'sinin meydana getirilmesinde ve meydana çıkan yapının sağlamlaştırılmasında her fikir birer yapı taşıdır. Bu taşlar çoğaldıkça yapı daha da güçlenecektir."
................................................................................

Bildiri-Yorum sitesi geçen 20 yıl içinde hiç durmadan yayına devam etme başarısını gösterdi. 20 OCAK 2021'e gelindiğinde mevcut 1444 ayrı yazı ile 12.000 sayfalık bir bilgi hazinesine erişti.

Sadece yazı başlıklarının 71 sayfa tuttuğu bu sitenin dimdik ayakta kalmasını oğlum yazılım uzmanı Сoşkun Τuna Κumkale'ye borçluyum. O olmasa idi sitenin günümüze ulaşması asla mümkün olamazdı.

Ayrıca sitenin bugünlere erişmesinde vefakar okuyucularımın destekleri de çok etkili oldu. Onlar devamlı arayarak soruları ve fikir katkıları ile siteyi canlı tutmamı sağladılar.

Ömrüm yettiği ve akıl sağlığım elverdiği sürece BİLDİRİ-YORUM yayınına devam edecektir.

Bu siteyi kurup çalıştırmamı sağlayan İYİ İNSANLAR'ı saygı ile selamlıyorum. Sevgi ile kucaklıyorum..

İyi ki varsınız İYİ İNSANLAR..

http://kumkale.net/
https://kumkale.wordpress.com/hakkimda/


Dr. Tahir Tamer Kumkale
10 Ocak 2021 Pazar

 
BİLDİRİ-YORUM
2000-2012 | Dr. Tahir Tamer Kumkale