10 Kasım 2023 CUMA

 
Dr. Tahir Tamer Kumkale

tamer@kumkale.net

İYİ İNSANLARI SAYGI İLE SELAMLIYOR VE SEVGİ İLE KUCAKLIYORUM......

Ana Sayfa
Başlarken
Yazı Arşivi
Yazı Arama
Kitaplarım
Hakkımda


    Kitaplarımdan seçmeler...

Amazon'da kitaplarım


MUHARREM İNCE
Bu yazımı Facebook'ta beğenmek veya bir arkadaşınıza göndermek (tavsiye etmek) için:

Bir milletin siyasi alın yazısında mevki sahibi olabilmek için onun ihtiyacını görebilme ve onun kudretini takdir edebilmede ehliyet sahibi olmak birinci şarttır.- Gazi Mustafa Kemal Atatürk-1927

 4 Mayıs 2018 Cuma 

CHP'nin; cumhurbaşkanı adayı olarak partinin lideri Kemal KILIÇDAROĞLU'nu değil Muharrrem İNCE''yi seçmesi demokrasimiz adına çok olumlu bir gelişmedir. Sayın KILIÇDAROĞLU'nun son günlerde yaptığı yerinde çıkışlar ve söylemleri ile demokrasi tarihimizde önemli bir yere yerleştiğini değerlendiriyorum..

Cumhurbaşkanlığı için adı geçen adaylar Sayın Büyükerşen ve Sayın Kesici birikim ve deneyimleri ile bu göreve layık ve uygun kişiler olmasına rağmen yaşları nedeniyle ülkemizin yıkımdan kurtarılması ve düzlüğe çıkarılması için verilmesi gereken çok çetin ve sürekli mücadeleyi yürütecek yaşları geçmişlerdir.

Geçmişinde bilinen hiç bir şaibesi olmayan, CHP'nin her kademesinde başarılı görevler icra etmiş Muharrem İnce bugünün koşullarında seçilebilecek en güçlü adaydı. Nitekim tüm CHP teşkilatları da kendisini desteklemiş ve oy birliği ile aday seçilmiştir..

Önündeki zorlu cumhurbaşkanlığı yarışında Sayın İNCE'ye başarılar diliyorum. Devletimiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum.


Dr. Tahir Tamer Kumkale
4 Mayıs 2018 Cuma

 
BİLDİRİ-YORUM
2000-2012 | Dr. Tahir Tamer Kumkale