10 Kasım 2023 CUMA

 
Dr. Tahir Tamer Kumkale

tamer@kumkale.net

İYİ İNSANLARI SAYGI İLE SELAMLIYOR VE SEVGİ İLE KUCAKLIYORUM......

Ana Sayfa
Başlarken
Yazı Arşivi
Yazı Arama
Kitaplarım
Hakkımda


    Kitaplarımdan seçmeler...

Amazon'da kitaplarım


DR. TAHİR TAMER KUMKALE’NİN KİTAPLARI VE YAZILARI
Bu yazımı Facebook'ta beğenmek veya bir arkadaşınıza göndermek (tavsiye etmek) için:

Gerek askeri hayatımın ve gerek siyasi hayatımın bütün devir ve bölümlerini işgal eden mücadelelerimde daima hareket prensibim, milli iradeye dayanarak milletin ve vatanın muhtaç olduğu gayelere yürümek olmuştur. Gazi Mustafa Kemâl Atatürk - 1928

 3 Ekim 2018 Çarşamba 

Değerli Kitap Dostlarım; Sizlerden aldığım maillerde kitaplarıma ulaşamadığınızı görüyorum.

Bu konuda haklısınız.. Çünkü İRFAN, PEGASUS ve ETİ Yayınlardan çıkan kitaplarımın baskıları tükendi ve bu firmalarla sözleşmem bittiği için yayınladıkları kitaplarım kitapçılarda ve İnternet kitap dağıtıcı firmalarında çok nadir bulunmaktadır...

Yeni kitaplarım ve eski kitaplarımın yeniden gözden geçirip güncelleştirilmiş baskılarının yayımı için ABD’nin AMAZON Şirketi ile anlaşma yaptım. Halen 28 kitabım AMAZON’un aşağıdaki İnternet adresinden satışa sunulmuştur.

ABD İSTEME ADRESİ: https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_ss_c_0_7…

Kitaplarıma ayrıca ABD dışından da; Kanada, Brezilya, İngiltere, Almanya, İspanya, Fransa, İtalya, Mısır, Rusya, Çin, Japonya, ve Hindistan'ın büyük üniversite kütüphanelerinden ve bazı önemli yayın evlerinin satış noktalarından erişmek mümkündür. İnternet yolu ile istenen kitaplar en geç 4 gün sonunda adrese teslim edilmektedir.

10 OCAK 2000 tarihinden itibaren 18 yıldır aksatmadan devam ettiğim BİLDİRİ-YORUM başlıklı sitemdeki makalelerime http://www.kumkale.net/ ve http://kumkale.wordpress.com/ adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Kitaplarım ve makalelerim hakkında ilave görüş almak ve konuları tartışmak ihtiyacı duyanlar tamer@kumkale.net ve https://www.facebook.com/tkumkale adresinden bana ulaşabilirler.


Dr. Tahir Tamer Kumkale
3 Ekim 2018 Çarşamba

 
BİLDİRİ-YORUM
2000-2012 | Dr. Tahir Tamer Kumkale