08 HAZİRAN 2024 CUMARTESİ

 
Dr. Tahir Tamer Kumkale

tamer@kumkale.net

İYİ İNSANLARI SAYGI İLE SELAMLIYOR VE SEVGİ İLE KUCAKLIYORUM............

Ana Sayfa
Başlarken
Yazı Arşivi
Yazı Arama
Kitaplarım
Hakkımda


    Kitaplarımdan seçmeler...

Amazon'da kitaplarım


TEĞMEN MEHMET ALİ ÇELEBİ'Yİ KUTLUYOR VE DESTEKLİYORUM.
Bu yazımı Facebook'ta beğenmek veya bir arkadaşınıza göndermek (tavsiye etmek) için:

Bir milletin siyasi alın yazısında mevki sahibi olabilmek için onun ihtiyacını görebilme ve onun kudretini takdir edebilmede ehliyet sahibi olmak birinci şarttır.- Gazi Mustafa Kemal Atatürk-1927

 18 Ocak 2016 Pazartesi 

Ergenekon kumpasından uzun süre tutuklu kalan, tutukluluk süresinde Atatürkçü ideal bir Türk subayına yakışan dimdik duruşuyla gönüllerde taht kuran Teğmen Mehmet Ali Çelebi; Kılıçdaroğlu'nun ortada bırakmasına ve istememesine rağmen gerçek Atatürkçü CHP tabanının oylarıyla listeleri delmiş ve CHP parti meclisine girmeyi başarmıştır.

Rütbesi küçük, fikir ve idealleri büyük olan ve Atatükçü subayların sembolü haline gelen bu silah arkadaşımızı candan kutluyorum. Kendisini her geçen gün Atatürk'ün çizgisinden uzaklaşan yeni CHP'ni tekrar Atatürkçü çizgiye oturtacak kişi olarak görüyor ve sonuna kadar destekliyorum.

Siyasi tecrübesi hiç olmamasına rağmen hiç bir işe yaramayan içi boş kalabalık siyasetçiler içinde Tğm. Çelebi bir yıldız gibi parlayacak ve giderek halkın umudu olan siyasi liderlik tahtına oturacaktır.

O'nun Atatürkçü kişiliğinin, dağınık CHP'ni gerçek muhalefet partisi haline dönüştürerek yeniden iktidar alternatifi yapacağına inanıyorum.

Silah arkadaşları olarak bu genç siyasetçiye her türlü desteği vermeyi bir vatan borcu olarak görüyorum ve arkadaşlarımı bu alanda göreve davet ediyorum..


Dr. Tahir Tamer Kumkale
18 Ocak 2016 Pazartesi

 
BİLDİRİ-YORUM
2000-2012 | Dr. Tahir Tamer Kumkale