10 Kasım 2023 CUMA

 
Dr. Tahir Tamer Kumkale

tamer@kumkale.net

İYİ İNSANLARI SAYGI İLE SELAMLIYOR VE SEVGİ İLE KUCAKLIYORUM......

Ana Sayfa
Başlarken
Yazı Arşivi
Yazı Arama
Kitaplarım
Hakkımda


    Kitaplarımdan seçmeler...

Amazon'da kitaplarım


10.10.10 (ONEKİMSAATON).
Bu yazımı Facebook'ta beğenmek veya bir arkadaşınıza göndermek (tavsiye etmek) için:

Dünyanın bize hürmet göstermesini istiyorsak evvela bizim kendi benliğimize ve milliyetimize bu hürmeti hissen, fikren fiilen, bütün iş ve hareketlerimiz ile gösterelim; bilelim ki milli benliğini bulmayan milletler başka milletlerin avıdır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk (1923)

 13 Ekim 2015 Salı 

TC Başkentinde Cumhuriyet tarihinin en büyük toplu katliamını planlayan insanlık düşmanları bu tarihi hiç unutulmasın diye özellikle seçmişler. Gerçekten unutmak asla mümkün değil.

Suçlu kim mi?

Suçlu, IŞİD, PKK, DHKP-C, veya hükümet değildir.

Bunun suçlusu; bile bile, göre göre, koşa koşa ve ısrarla 13 yıldır kendisini yönetemeyen yeteneksiz kadroları iktidara taşıyanlardır.

İddia ediyorum. 1 Kasımda bugünkü kaos ve terör ortamını hazırlayanları bu millet tekrar seçecek ve beni sen yönet diyecektir.

Peki bunu önlemek mümkün mü? Çare hep AKP'mi olacak ?

Elbette çare AKP değil.

Ama, yaratılan algı ortamı milletin gerçeği görmesini engelliyor. Genelkurmay Başkanının terörist olduğuna, APO'nun özgürlük savaşçısı olduğuna inanan bir toplumdan çare bekleyemezsiniz.

Yaşar Nuri Öztürk Hocanın dediği gibi, artık kötülük toplumuna dönüşen Türk milleti basiretsizliğinin ve öngörüsüzlüğü'nün cezasını çekecektir. Şimdi bu gerçeği yaşıyoruz.

Sonuç olarak.. Ben çok karamsarım. Yarın bugünleri dahi arayacağımıza inanıyorum.

Son sözüm.. 10.10.10 saldırısında ölenlere Allahtan rahmet diliyorum. Yaralananlara acil şifalar diliyorum. 13 yıllık AK Parti döneminde her alanda dibe vuran ülkemin güzel insanlarının kapalı gözlerinin açılmasını ve gerçekleri görmesini temenni ediyorum.

Allah bu millete acısın..


Dr. Tahir Tamer Kumkale
13 Ekim 2015 Salı

 
BİLDİRİ-YORUM
2000-2012 | Dr. Tahir Tamer Kumkale