10 Kasım 2023 CUMA

 
Dr. Tahir Tamer Kumkale

tamer@kumkale.net

İYİ İNSANLARI SAYGI İLE SELAMLIYOR VE SEVGİ İLE KUCAKLIYORUM......

Ana Sayfa
Başlarken
Yazı Arşivi
Yazı Arama
Kitaplarım
Hakkımda


    Kitaplarımdan seçmeler...

Amazon'da kitaplarım


"GÜNDEM" KİTABIM OKUYUCULARI İLE BULUŞTU
Bu yazımı Facebook'ta beğenmek veya bir arkadaşınıza göndermek (tavsiye etmek) için:

Milleti aldatmayacağız! Millete, daima ve daima hakikati söyleyeceğiz. Belki hata ederiz, yanlış şeyleri hakikat zannederiz, fakat bunu millet düzeltsin. Kendimizi kimsenin üstünde görmeğe de hakkımız yoktur. Gazi Mustafa Kemal Atatürk (1923)

 23 Aralık 2014 Salı 

Türkiye zor günler geçiriyor. Karanlık bir meçhule doğru hızla sürükleniyor.

Sizinle ayni gemideyiz. Bu gemiyi refahın ve huzurun olduğu güvenlikli limanlara ulaştırmak için çabalayan 76 milyon Türk vatandaşından sadece biriyim. Geminin batmaması ve güvenli limanlara ulaşması için sadece gemi mürettebatının değil, yolcuların da yapabilecekleri işler olduğuna inanıyorum. İşte bu yüzden ülkemin aydını olarak ülke sorunlarına ilmi, mantıki, hukuki, uygulanabilir ve sürdürülebilir çözümler üreterek yöneticilerimize destek olmaya çalışıyorum.

Ben Türkiye'nin sorunlarına hep “Atatürkçü Düşünce” açısından baktım. Yine Anayasanın hepimizi yükümlü kıldığı “Atatürkçü Olmak” açısından nasıl çözüm üretebileceğimizi düşündüm ve bunları uygulanabilecek maddeler halinde getirmeye çalıştım. Kitaplarım ve gazete yazılarım dışında 15 yıldır devam ettirdiğim internet sitem “Bildiri-Yorum” ile (kumkale.net) sizlere ulaşarak fikirlerimi geniş halk kitlelerinin tartışmasına açtım.

Ülkem ve milletim için iyi olan her hareketi alkışladım. İyi olmadığını gördüğüm bazı olayları ise tenkit ettim. Nasıl yapıldı? ve nasıl yapılsa daha iyi olurdu? şeklindeki akıl yürütme ile daha iyi sonuçlara ulaşmaya çalıştım.

İşte bu anlayışla kaleme almış olduğum “DEVR-İ TAYYİP” ve “TAYYİP KALFA” serisi son kitaplarımı “GÜNDEM” ile noktaladım.

Bu kitapları okuyanlar, satır aralarında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Genel Başkanı ve lideri olduğu AK Partinin 12 yıllık yönetim serüveninin panoramasını bulacaklardır.

İSTEME ADRESİ:
http://www.amazon.com/Gundem-Turkish-Tahir-Tamer-Kumkale/dp/1505491991/ref=sr_1_18?ie=UTF8&qid=1419289948&sr=8-18&keywords=tamer+Kumkale


Dr. Tahir Tamer Kumkale
23 Aralık 2014 Salı

 
BİLDİRİ-YORUM
2000-2012 | Dr. Tahir Tamer Kumkale